6. místo      5x

7. místo      3x

8. místo      6x

MČR v halových vícebojích

Skvělý výkon MICHALA RADY (Sokol České Budějovice) 5432 bodů znamenal kromě titulu Mistra ČR mezi dorostenci i nový český rekord. Michalovi se povedl výjimečný závod, protože kromě osobáku v sedmiboji si vytvořil i osobní rekordy ve všech dílčích disciplínách víceboje (7.17-7.08-11.69-2.01=7.92-3.90-2:48.35). Na medaili měl mezi juniory zaděláno i PETR SVOBODA (VS Tábor). Nakonec skončil na 8. místě, protože do bodového součtu sedmiboje započítal pouze 6 disciplín. Nebýt tří přešlapů v dálce, mohl přivést domů medaili. Na vítěze mu chybělo 890 bodů (4737 bodů, 7.19-NM-12.10-1.95=8.24-4.90-2.51.62).

MČR v chůzi v hale

Z chodeckého mistrovství přivezli Jihočeši dvě bronzové medaile. Kvalitnější výkon dosáhla LUDMILA KOZLOVÁ (Prachatice) na 3000 m dorostenek (17:43.13). Junior MATĚJ NEJEDLÝ (4 Dvory České Budějovice) dosáhl na 5000 m chůze výkonu 34:06.18.

MČR mužů a žen v hale

O dvě bronzové medaile se postarali ADÉLA HOLUBOVÁ (Sokol České Budějovice) 800 m 2:06.37 (nový národní rekord dorostenek) a DAVID JODL (Sokol České Budějovice) dálka 7.33. LURDES GLORIA MANUEL (VS Tábor) pátým místem (54.96) potvrdila nominaci do štafety žen na HME Istanbul. MAREK STRNAD (Nová Včelnice) obsadil 7. místo v běhu mužů na 1500 m časem 3:49.12. Skokani DANIELA VÁCLAVÍKOVÁ (Sokol České Budějovice) v trojskoku 12.01 a TOMÁŠ KRATOCHVÍL (Sokol České Budějovice) v dálce 6.89 vybojovali 8. místo. Na utkání DNA v Madridu obdrželi nominaci ADÉLA HOLUBOVÁ a LURDES GLORIA MANUEL.

MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Na tomto mistrovství vybojovali Jihočeši úctyhodných 11 medailí. Největším sběratelem byl dorostenec MICHAL RADA (Sokol České Budějovice) 60 m př. (7.84) 1. místo, výška (1.94) 1. místo a dálka (7.04) 3. místo. O další tituly se postarali LURDES GLORIA MANUEL (VS Tábor) ve skvělém čase na 400 m juniorek 53.71, TOMÁŠ JELÍNEK (Sokol České Budějovice) ve výšce juniorů (2.01), ADÉLA HOLUBOVÁ (Sokol České Budějovice) 800 m dorostenky (2:10.43) a FILIP TOUL (4 Dvory České Budějovice) 1500 m dorostenci (4:09.23). Budějovický atlet kromě tohoto titulu vybojoval i 6. místo na dvojnásobné trati v čase 8:58.08. O dvě stříbrné medaile se zasloužily ADÉLA ŠTEFANOVÁ (Sokol České Budějovice) na 3000 m dorostenky (10:27.01) a ŽANETA PIVCOVÁ (Jindřichův Hradec) koule juniorky (12.77). Zbývající medaile, bronz PETRA SVOBODY (VS Tábor) na 60 m př. (7.91) a štafety juniorek 4x200 m VS Tábor (Manuel L.G.-Marušová K.-Cílková B.-Marušová K.) (1:41.54) završily rekordní medailový zisk. PETR SVOBODA (VS Tábor) vybojoval v tyči juniorů výkonem 4.72 5. místo. Stejné pořadí obsadil na 3000 m dorostenců ANTONÍN KINŠT (Nová Včelnice) v čase 8:57.01 a na 3000 m juniorek BARBARA KOSTKOVÁ (Sokol České Budějovice) (10:51.67). O jednu příčku horší byla na stejné trati TEREZA BUŠTOVÁ (Sokol České Budějovice) (10:52.98). Ve sprintu na 60 m juniorek překvapila 6. místem a časem 7.81 KATEŘINA MARUŠOVÁ (VS Tábor). Výčet finálových umístění završili 8. místem NINA RADOVÁ (Sokol České Budějovice) na 60 m př. dorostenek 9.02 (rozběh 8.81) a TOMÁŠ JOHANÍK (Sokol České Budějovice) v trojskoku juniorů 13.04.

MČR žáků a žákyň v hale

Na žákovském MČR přidali nejmladší atleti další dvě medaile a několik finálových umístění. Postarali se o ně vytrvalci a skokani ve vertikálních skocích. Stříbrnou medaili si z Ostravy přivezl ROSTISLAV PIVEC (Nová Včelnice) v tyči 3.55 a bronzovou TOMÁŠ ČOKA (Čéčova České Budějovice) na 1500 m 4:25.29. SOFIE JANOWIAKOVÁ (Sokol České Budějovice) v běhu na 800 m obsadila časem 2:21.53 6. místo. Stejně dopadl také MILOSLAV SUCHÝ (Sokol České Budějovice) na 1500 m 4:30.57. NINA ZAJÍCOVÁ (Nová Bystřice) byla na 800 m sedmá (2:24.46), stejně dopadl JAN ŠÍLA (Sokol České Budějovice) ve výšce (1.67), který navíc přidal též 8. místo v tyči výkonem 3.15.